ПП «Міський центр нерухомості». Приватне бюро технічної інвентаризації (БТІ).

Раді Вас вітати на офіційному сайті компанії «Міський центр нерухомості». Наше підприємство веде свою діяльність в сфері супутньої оформлення прав власності на нерухомість в Харкові і області.

Компанія «Міський центр нерухомості» – це не просто бюро технічної інвентаризації (БТІ). Ми надаємо весь спектр послуг супутніх оформлення прав на нерухоме майно в комплексі.

На відміну від комунального БТІ – фахівці нашої компанії надають допомогу в оформленні документів (технічний паспорт, робочий проект, технічний висновок) на житлову і комерційну нерухомість в Харкові і області, а також має свій проектний відділ, який займається розробкою та виготовленням проектів будівель і споруд , розробкою дизайну інтер’єру. У компанії «Міський центр нерухомості» технічну інвентаризацію (і паспортизацію) здійснюють сертифіковані інженери технічної інвентаризації. Орієнтація на потреби клієнта дозволяє нашій компанії проводити технічну інвентаризацію в найкоротші терміни.
Ми будемо корисні, якщо Вам необхідно:

Отримати свідоцтво про право власності на нерухомість
Узаконити перепланування, реконструкцію, самовільне будівництво
Розробити робочий проект реконструкції (будівництва)
Перевести квартиру в нежитловий фонд (і навпаки)
Ввести в експлуатацію об’єкт нерухомості
Отримати дозвіл на будівництво
Виготовити технічний паспорт на квартиру, житловий будинок, нежитловий фонд, гараж.
Підготувати технічний висновок (Техзаключеніе)

«Ми не ставимо за мету бути винятковими фахівцями у всіх аспектах і галузях права. Навпаки, ми сфокусувалися на спектрі послуг пов’язаних з оформленням прав на нерухоме майно – і поставили за мету бути лідерами в цих питаннях і драйверами цієї галузі!

Наша компанія є повноправним членом асоціації бюро технічної інвентаризації (БТІ) України «Укртехінвентаризація» і наші фахівці беруть безпосередню участь в розробці нормативних змін законодавчої бази в галузях, пов’язаних напрямками нашої роботи. »

Директор компанії «Міський центр нерухомості».
Гарантії при співпраці з нами:

Послуги технічної інвентаризації надаються на підставі Договору з клієнтом, в якому прописані терміни і вартість.
Інтереси клієнтів надаються на підставі довіреності.
Розрахунок здійснюється поетапно по мірі виконання робіт.
Тільки легальні, робочі схеми отримання документів.
Надамо рекомендації при необхідності.

Офіційний сайт нашої компанії містить основну інформацію про послуги (проектування, виготовлення технічного паспорта, оцінка, авторський і технічний нагляд, а також супутні послуги) надаються нами. На офіційному сайті Ви можете задавати питання з приводу оформлення, замовити виконання робіт з проведення технічної інвентаризації, замовити дзвінок по телефону – протягом робочого дня ми Вам зателефонуємо.

Офіційний сайт містить посилання на наші сторінки в соціальних мережах, де Ви можете залишити відгук про виконану нами роботу.

Ви також можете отримати безкоштовну правову консультацію у нас в офісі.